از نجف آباد تا آمریکای جهانخوار

خاطرات تجربه و زندگی جدید در آمریکا
یکشنبه 15 اسفند‌ماه سال 1389

آدرس وبلاگهای جدید

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی 

 

همانطور که بیشتر شما می دانید؛ آقایان مسئول برکشور گــُل و بلبل، اخیراً طی طرحی با نام «اینترنت پاک» تصمیم گرفته اند تا به مرور همه ی دریچه ها را ببندند. ابتدا از سایت بلاگ اسپات و ووردپرس شروع کردند و الان هم یک به یک وبلاگهایی که در سایتهای وطنی اقدام به نوشتن می کنند. به نوعی آرام آرام کار به جایی می رسد که این باور و خیالی که چیز بوداری نمی نویسم و از شتر دور می خوابم که خوابهای آشفته نبینم؛ هیچ کاربردی نخواهد داشت و اینبار این شتر است که پررو وار درب یک به یک خانه هایمان می خوابد. آری روزی خواهد رسید که «دهان یک به یک ما را می بویند مبادا گفته باشیم: دوستت دارم».

 

ازآنجا که هر روزی که از خواب پامیشم آماده ام که دوستی خبرداده باشد که این فیل لنده هور درب این خونه ام نیز نشسته است؛ محض احتیاط و با اطلاع رسانی پیشاپیش،  یک وبلاگ تازه تر و آماده ی دیگه ای ساخته ام تا به محض ایجاد مشکل، به اون خونه ی جدید اثاث کشی کنم. هرچند که،  کم کم مثل این آدمهای دو سه زنه، کلافه می شم و همه شون رو طلاق می دم. با اینحال دوستان یادشون بمونه که فقط کافی است به آدرس بالا یعنی بعد از عبارت«ازنجف آباد» که البته با حروف لاتین تایپ می کنید؛ یک عدد 2 اضافه کنند.«خانه ی سوّم-از نجف آباد تا زندگی جدید» 

 

در ادامه آدرس جدید بعضی از دوستانی که به وبلاگهای وطنی مهاجرت کرده اند؛ اطلاع رسانی می شود: 

وبلاگ «آرش- مـهــاجـــرت بـه آمــریــکــــــا» 

وبلاگ«یـــــــادگــار-مـــریــــم. کــــــــانـــادا» 

وبلاگ«نـــیــمــه ی پـنـهـان-رز. کـــــــانـــادا» 

وبلاگ«من و همسرم دراروپا.امی.انگلستان» 

وبلاگ«وقـایــع الاتـفـاقـــــیــــه-زبـلـسـتــان»  

پیروز و موفق باشید. از بابت نظرنویسی خوبتان و یا بیان همه ی انتقادات و نظرات و پیشنهادهایـتـان سپاسگزارم.... بدرود... ارادتمند حمید