X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

از نجف آباد تا آمریکای جهانخوار

خاطرات تجربه و زندگی جدید در آمریکا

در باره ی نویسنده

حمید هستم، متولـّد 1347 نجف آباد اصفهان، دارای دو فرزند و همسری هنرمند و نقـاش. چندین سال دبیر ادبیات فارسی دبیرستان بودم و اکنون در دانشکده ی آمریکایی و خصوصی شهر «لکسینگتون» ایالت میزوری، به تدریس فارسی مشغولم. علاقمند به هنر و همکاری با «انجمن موسیقی فارابی نجف آباد» افتخاری است همراه با خاطراتی زیبا.


 هدف ازانتخاب نام این وبلاگ، ابراز ارادتی است به هموطنان و بخصوص همشهریانم. هرچند که «از آب سوری (نام نهری در نجف آباد) تا میسوری (تلفظ رودخانه ی میزوری به گویش نجف آبادی)» نیز مناسب مینمود.


 در این مکان، شما گاه نوشته هایی میبینید با موضوع های مختلف از جمله دیده ها و تجربیاتم از زندگی جدید در آمریکا که جهت تبادل اطلاعات تقدیم شما باد. اینجا شما میزبانید و من خدمتگزار، تعارف نفرمایید.


این مکان همزمان با وبلاگ اصلی ام در سایت ووردپرس اینجا کلیک کنید و جهت راحتی هموطنان داخل ایران منتشر می شود. لطفن جهت ابراز نظرات خود حتی بدون ثبت ایمیل آی دی و با یک اسم انتخابی، از گزینه ی «نظر» در انتهای هر نوشته استفاده کنید.


 گزینه ی «تماس با من» مخصوص پیامهای خصوصی است که متاسفانه امکان انتشار و نیز پاسخگویی عمومی ندارد و در صورت نیاز از طریق ایمیل با شما مکاتبه خواهد شد.


موفق و پیروز باشید ... درود و دو صد بدرود ... ارادتمند همگی حمید